Ukrainian English German Polish Russian Spanish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: NEW! UA Multicooker LIBERTY MC-930L Rice Cooker Мультиварка

NEW! UA Multicooker LIBERTY MC-930L Rice Cooker Мультиварка 3 years 11 months ago #537

  • roman0720
  • roman0720's Avatar
  • OFFLINE
  • Новый участник
  • Posts: 5
  • Karma: 0
Торгова марка LIBERTY пропонує вам новий стильний дизайн виконання моделі мультиварки LIBERTY MC-930 B Easy Cook в чорному кольорі.

Українське меню. Українська книга рецептів. Чаша з керамічним покриттям.
www.ebay.ca/sch/roman0720/m.html?_nkw=&_...&_from=&rt=nc&_dmd=2

Приготування їжі з мультиваркою Easy Cook є простим і не вимагає особливих знань та умінь, оскільки вбудований мікропроцесор встановлює час та температуру відповідно до вибраної програми і контролює процес приготування їжі від початку і до кінця. Як результат - чудовий смак і при цьому ви витрачаєте мінімум часу на приготування корисних страв.

Опис
Завдяки системі 3D нагріву та контролю температури протягом всього часу приготування вдається підтримувати оптимальний стан. Ви можете поставити їжу для приготування ввечері, налаштувати програму приготування з відстрочкою і отримати готовий сніданок вранці.

В маленькому приладі з великою внутрішньої каструлею можна приготувати обід для всієї сім'ї. Крім того існує можливість прямо в магазині, а не через сервісний центр, придбати додаткову каструлю з керамічним покриттям. Каструля є універсальною і підходить до всіх мультиварок LIBERTY своєї серії.

За допомогою мультиварки LIBERTY ви можете смачно приготувати навіть жорстке м'ясо.

LIBERTY MC-950 Easy Cook замінить вам:

- електроплиту

- фритюрницю

- йогуртницю

- пароварку

- повільноварку

- електродуховку

Нові програми в мультиварці MC-930

- Молочна каша (для приготування різних видів каш на молоці, режим спеціально розрахований, щоб зменшити ймовірність "збігання"; рекомендується зверху ставити контейнер для приготування на пару)

- Томління (приготування холодцю та топленого молока, можна вибрати 3 різних режими в залежності від часу та температури)

- Фритюр (картопля фрі, чебуреки, пончики)

- Мультикухар (дозволяє приготувати будь-яку страву змінюючи температуру приготування від 35 до 180 градусів з інтервалом 5оС, та в діапазоні часу від 2 хвилин до 15 годин з інтервалом 1 хвилина. Дуже зручна програма для приготування різноманітної випічки по вашим улюбленим рецептам.)
www.ebay.ca/sch/roman0720/m.html?_nkw=&_...&_from=&rt=nc&_dmd=2
www.ebay.com/usr/roman0720
Attachments:
Last Edit: 3 years 11 months ago by roman0720.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.068 seconds