Ukrainian English German Polish Russian Spanish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Green card, грін карта, зелена карта.

Green card, грін карта, зелена карта. 10 years 11 months ago #53

  • Max
  • Max's Avatar
Що таке лотерея Грін карт? (Green Card lottery USA).

«Зелена карта» (US Green Card, Грін карта) надає право на постійне проживання та працевлаштування в США. Через п’ять років постійного проживання в США власник «зеленої карти» і члени його сім’ї мають можливість отримати громадянство США. Втім, із «зеленою картою» іммігрант може проживати в США протягом необмеженого часу без зміни свого громадянства і користуватися всіма правами громадян США(окрім виборчих прав).

Одразу хочу запевнити що лотерея Грін карт це не є міф, виграти може кожен, ніяких хабарів, підкупів не існує (часто доводилося чути, що хтось за щось платив щоб збільшити шанси). Єдині фінансові витрати на медогляд 125$ і консульский збір 330$ (ціни вказані станом на 2012р.) не враховуючи витрати на ксерокс, переклад документів, поїздка в Київ і т.п.
Слід зауважити, що прийняти участь у лотереї можна двома шляхами: безпосередньо Ви самі реєструєтесь на офіційному сайті www.dvlottery.state.gov , або через посередника (фірма, сайти посередники, іміграційний центр, взагалом людей які хочуть заробити на Вас дуже багато).
Я розповім вам про самий простий, дешевий і надійний шлях отримати "зелену карту" перевірений на власному досвіді, від початку реєстрації на офіційному сайті і до отримання закордонного паспорта з іміграційною візою.
Кожного року, приблизно на початку жовтня (2 жовтня — 3 листопада), відбувається реєстрація учасників лотереї www.dvlottery.state.gov , реєстрація БЕЗКОШТОВНА, вам слід заповнити анкету та прикріпити своє фото(детальнішу дату - початок реєстрації, кінець реєстрації, і день коли можна перевірити результат лотереї а також про правила цієї лотереї - хто може приймати участь, яка повинна бути фотографія, і як заповнити анкету шукайте на офіційному сайті, не забувайте про google :) він допоможе знайти вам зразки заповнення анкети). Не здумайте заповнювати два, або більше, рази анкету, тому що вас автоматично дискваліфікують. Прізвище та імя потрібно вказати так як у закордонному паспорті, в пункті "c. Middle Name"(друге імя) потрібно залишити пустим і відмітити "No middle name" якщо у вас не має другого імені, не плутайте це з "По батькові" ("По батькові" в цій анкеті ніде не вказується).
Після завершення реєстрації ви отримаєте свій "confirmation number", наполегливо рекомендую зберегти цю сторінку і записати цей номер, тому що при втраті свого номера ви не зможете перевірити свій статут на www.dvlottery.state.gov/ESC/ і дізнатися чи вдача на вашій стороні адже це лотерея - є переможці і є ті кому не поталанило цього року.
Отже, вам лише залишається чекати результату лотереї, наголошую на слові ЛОТЕРЕЯ, тому шо з поміж усіх бажаючих, а їх буде дуже багато, щорічно видають 50000 - 55000 віз, це на всі країни учасниці, на Україну в середньому припадає 5000-6000 віз, згідно статистики минулих років. Результату стосовно вашої заявки слід очікувати в перших числах травня (детальніше на www.dvlottery.state.gov)
Успіхів, нехай щастить!!!
Last Edit: 10 years 8 months ago by .
The administrator has disabled public write access.

Green card, грін карта, зелена карта. 8 years 4 months ago #532

  • Bonuakivska
  • Bonuakivska's Avatar
  • OFFLINE
  • Новый участник
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Доброго дня.
От в мене сталася ситуація з зеленою картою:
як ви писали можна реєструватися через фірму- посередника. Моя сім'я, незнаючи, що можна реєструватися самостійно, так і зробила в 2013 р .. І в липні цього року до мами зателефонував представник фірми і повідомив, що ми є переможцями лотереї. Мама прийшла в ту фірму наступного дня і там їй повідомили, що найперше нам потрібно робити закордонний паспорт, а вже потім можна буде займатися наступними документами. Ми так і зробили. Але паралльно з цим, ми додатково дізнавалися інформацію про зелену карту. І з'ясувалося , що ми можемо діяти самі і без посередника. Тому планували дізнатися в них свій confirmatio number і діяти самостійно. Після вироблення закордонних паспортів, ми знову звренулися до цієї фірми , але до того часу вона вже закрилася. Тоді ми написали в Американське посольство в Києві і нам прийшла відповідь, що дісно ми є переможцями, проте не всі , але тільки я. Проте я ще вчуся в школі в 11 класі і є неповнолітньою. В результаті, я таки не знаю свого confirmatio number і взагалі, що робити далі . Бо в Києві мені цієї інформації не надали (коли я туди їздила). І в америку я не збираюся їхати сама, але хочу хоча б з батьком чи матр'ю, бо як писала вище, є неповнолітньою.
Порадьте, будь ласка, що робити.
The administrator has disabled public write access.

Green card, грін карта, зелена карта. 8 years 2 months ago #536

  • Andriyts
  • Andriyts's Avatar
  • OFFLINE
  • Новый участник
  • Posts: 1
  • Karma: 0
У нас з дружиною була схожа ситуація, коли фірма посередник не давала confirmation number. Тоді Моя дружина подзвонила в посольство і назначила зустріч. Показавши паспорт(засвідчення особи) їй видали номер а далі вже самі все робили.
Питайтесь якщо будуть питання.
Андрій
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.225 seconds